Na skraju lasu

W NADBUŻAŃSKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM

Wśród łąk i lasów nad położonym w dolinie stawem wokół którego pasą się konie leży - Dolina Zapomnienia, gospodarstwo agroturystyczne nad Bugiem w miejscowości Kodeń w województwie lubelskim. W gospodarstwie czekają na Ciebie przytulne pokoje, bajeczne zachody słońca, gwieździste niebo, cisza, cykanie świerszczy w trawie, wylegiwanie się na hamakach, wieczory przy ognisku, żabie kumkanie, bieganie po porannej rosie, pyszna kawa o poranku i święty spokój.

onas_1

Lasy Nadbużańskie są wymarzonym miejscem dla grzybiarzy oraz miłośników pieszych, rowerowych i konnych wycieczek. Rzeki Kałamanka i Bug są wyśmienitym miejscem dla wędkarzy. Miłośnicy historii, sztuki i zabytków także znajdą w naszej miejscowości mnóstwo atrakcji.

Na terenie gospodarstwa do dyspozycji gości znajduje się kryty basen, restauracja, zarybiony staw(do dyspozycji również dwa rowerki wodne), boiska do piłki nożnej i siatkowej, plac zabaw dla dzieci, oraz stół do ping-ponga i piłkarzyki. Organizujemy również przejażdżki bryczką, a zimą kuligi zakończone ogniskiem.

Duże doświadczenie zdobyte na przestrzeni kilkunastoletniej praktyki sprawia, że jesteśmy w stanie zorganizować imprezy okolicznościowe dostosowane do Państwa potrzeb i wymogów.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą, którą dla Państwa przygotowaliśmy.