Wiadomo nie od dziś, że dzieci najbardziej na świecie nie lubią nudy, dlatego Dolina Zapomnienia to ośrodek wypoczynkowy z atrakcjami dla dzieci dla każdej kategorii wiekowej

Agroturystyka dla rodzin z dziećmi

Jeśli szukasz agroturystyki lub ośrodka wypoczynkowego przyjaznego rodzinie, zdecyduj się na Dolinę Zapomnienia. To świetny wybór dzięki wygodnym pokojom, doskonałej lokalizacji i przyjemnej atmosferze. Położenie w Kodniu nad Bugiem zapewnia łatwe dotarcie do wszystkich najciekawszych atrakcji w okolicy. Tutaj warto wybrać się na spacer, aby podziwiać wyjątkowe nadbużańskie krajobrazy i cieszyć się unikalnie czystym powietrzem w Zielonych Płucach Polski.

Zaplanuj wypoczynek w ośrodku wypoczynkowym przyjaznym dzieciom

Obszary nadbużańskie to świetne miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi. To zasługa przede wszystkim niesamowitych szlaków, na których można podziwiać nadbużańskie krajobrazy, ale nie tylko! Jest tu także wiele innych atrakcji, z którymi warto się bliżej zapoznać. Spacer po Kodniu, poznawanie lokalnej historii, sport na świeżym powietrzu – to wszystko i więcej czeka na naszych młodszych i starszych Gości.

Agroturystyka z atrakcjami dla dzieci

Dzieci będą zachwycone okolicą, która zapewnia wiele wrażeń każdego dnia pobytu! Dodatkowo zapewniamy szeroki wybór udogodnień i atrakcji w naszym Gospodarstwie Agroturystycznym. Na najmłodszych Gości czeka kryty basen, plac zabaw, boiska, zarybiony staw, rowerki wodne, stół do ping-ponga i piłkarzyki.

Wodny świat maluchów

Większość dzieci uwielbia pluskać się w wodzie, dlatego Dolina Zapomnienia – ośrodek wypoczynkowy z basenem – zaprasza do królestwa wodnej zabawy, pełnego atrakcji dla dzieci w różnym wieku. Agroturystyka z basenem to wytchnienie dla rodziców i mnóstwo wspaniałej zabawy dla najmłodszych. Na naszym krytym basenie dzieci mogą bezpiecznie spędzić czas, podczas gdy Ty będziesz się relaksować na leżaku.

Plac zabaw

Zewnętrzny plac zabaw to idealne miejsce dla naszych najmłodszych Gości. Zjeżdżalnie, huśtawki, karuzela i piaskownica, to gwarancja świetnej zabawy!

Zdrowa kuchnia dla dzieci

Dzieci to najważniejsi kulinarni eksperci, którzy doskonale wiedzą, co jest dobre. Dlatego dania dla najmłodszych to powód do dumy naszej kuchni – serwuje to, co maluchy lubią najbardziej. Zawsze świeżo i zdrowo, po prostu pysznie!