Podczas wypoczynku w gospodarstwie agroturystycznym Dolina Zapomnienia każdy znajdzie rozrywkę idealną dla siebie

„Dolina Zapomnienia” to idealne miejsce na relaks, wspólną zabawę, ale także miejsce wpływające na odprężenie i wyciszenie. Jest doskonałym wyborem zarówno dla Gości indywidualnych, jak i rodzin z dziećmi. Podczas wypoczynku, każdy znajdzie rozrywkę idealną dla siebie.

Atrakcje

null

Basen wewnętrzny

Basen jest idealnym miejscem dla Gości lubiących czerpać radość z pływania. Trening poprawia kondycję organizmu i jego sprawność, co korzystnie wpływa na całą sylwetkę i zdrowie. Dlatego na terenie naszego gospodarstwa znajduje się kryty basen przygotowany specjalnie dla naszych Gości. Wymiary basenu to: 16x6m. Korzystanie z basenu nie podlega dodatkowym opłatom. Basen jest czynny od 10 czerwca do połowy września w godz. 10:00 do 20:00.

null

Sauna

Sauna to doskonałe miejsce dbania o zdrowie, harmonię ciała i głęboki relaks. Pamiętaj, że sauna pozwala odprężyć się Twoim mięśniom i organizmowi. Saunowanie pozytywnie wpływa na skórę, stres i zmęczenie, a także uwalnia organizm z toksyn. Takiego miejsca nie mogło zabraknąć w naszym gospodarstwie i dlatego w budynku basenu znajduje się sauna przygotowana specjalnie dla naszych gości. Sauna jest rozpalana na życzenie gości. Opłata za korzystanie: 10zł/osoba.

null

Zarybiony staw

Staw to mały ekosystem dla rozśpiewanych ptaków, wesoło rechoczących żab i cicho cykających owadów. Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się zarybiony staw. Jest on wymarzonym miejscem dla wędkarzy, a także dla osób lubiących przebywać nad wodą. Korzystanie ze stawu nie podlega dodatkowym opłatom, płacimy jedynie za złowioną rybkę jeśli chcemy ją zabrać.

null

Boiska

Zapraszamy naszych Gości do korzystania z boiska wielofunkcyjnego do gry w piłkę nożną i siatkówkę zlokalizowanym na terenie gospodarstwa. Boisko służy nie tylko organizowaniu rozgrywek sportowych, ale jest także doskonałym miejscem rekreacji dla dzieci.
Zachęcamy, również do skorzystania ze stołu do gry w ping-ponga i piłkarzyków.

null

Plac zabaw

Dzieciom dużą radość sprawia spędzanie czasu na placach zabaw z rozmaitymi atrakcjami, zachęcającymi do aktywności fizycznej, nauki równowagi i koordynacji. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, na terenie „Doliny Zapomnienia” znajduje się plac zabaw.

null

Rowerki wodne

Rower wodny jest idealny na aktywny wypoczynek i opalanie na środku stawu. Właśnie w tym celu mamy do dyspozycji Gości dwa rowerki wodne, które uprzyjemnią relaks nad wodą