Księga gości dodaj wypowiedź

Podziękowanie

Dziękuję za cudowny tydzień na lonie natury w gospodarstwie agroturystycznym. Cisza, spokój, śpiew ptaków o poranku. Mozna sie zresetować, naładować pozytywną energią. Basen i spacer wzdłuż alejki brzozowej pozwalały na aktywność fizyczną. Wspaniali gospodarze. Ludzie otwarci i służący pomocą. Pożywne sniadania i pyszne obiady. Wspaniale miejsce dla osob syarszych i rodzin z dziećmi.

Joanna z wuelkopolski , 2021-08-04

podziękowanie z Warmii

Urocze miejsce, przesympatyczni , serdeczni Gospodarze, mieliśmy wrażenie, że znamy się od dawna, chociaż byliśmy tu po raz pierwszy, bardzo dziękujemy za te kilka dni pobytu, polecamy wszystkim , wrócimy z pewnością Wiesia i Rysiek

WRG , 2019-10-20

Serdecznie polecamy

Wspaniałe miejsce na wypoczynek, modlitwę, zwiedzanie i spędzenie czasu z rodziną. Byliśmy do 7 lipca 2019. Na pewno wrócimy! Dziękujemy

Pielgrzymi , 2019-07-07

Super miejsce!

Wspaniałe i niezwykle estetyczne miejsce, do którego z pewnością jeszcze wrócimy! :) Pozdrawiam! http://teczki.waw.pl/

Jarosław Kaczmarek , 2018-08-30

podziękowanie

Serdeczność,uprzejmość i uśmiech - to cechy gospodarzy "Doliny Zapomnienia". Można się tu wyciszyć,odpocząć,cieszyć się świeżym powietrzem,pięknymi krajobrazami nadbużańskimi i towarzystwem osób nastawionych do nas pozytywnie. Życzymy dalszych sukcesów w prowadzeniu agroturystyki oraz wielu miłych,a zarazem zadowolonych gości do których my z pewnością należymy.

Grażyna i Jerzy , 2016-07-21

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy Państwu za przygotowanie naszego pobytu integracyjnego w dniu 09.10.2015r., smaczne jedzenie oraz miłą atmosferę. Na pewno jeszcze skorzystamy w przyszłości!!!

Zadowoleni goście , 2015-10-12

Wspaniały odpoczynek i relaks.

Można wspaniale odpocząć i zrelaksować się do tego ten basen pływa się do woli, mam nadzieje,że w następnym roku przyjedziemy.Serdecznie pozdrawiamy wszystkich a w szczególności panią Czesławę.

Leszek , Krystyna , Bartek , 2015-08-21

Sympatyczne miejsce na wypoczynek

Wspaniale spędziłyśmy czas. Wielką atrakcją jest basen, z którego można korzystać dowoli. Urokliwe otoczenie, spokój, niezapomniana, piękna brzozowa alejka prowadząca do stawu, dobre jedzenie. A wokół wiele ciekawych miejsc do zwiedzania i do modlitwy. Bardzo sympatyczni gospodarze - polecamy wszystkim to miejsce.

Maria i Zosia , 2015-07-21

Polecamy.

Tak jak obiecaliśmy znowu goscilismy w Dolinie Zapomnienia.Wypoczeliśmy super aż nie chciało się wracać,ale to tylko znak że za rok ponownie do Was wrócimy.Gorąco pozdrawiamy i do zobaczenia za rok.

Gosia i Andrzej z Radomia , 2014-08-30

Dziękujemy i polecamy

Od lat spędzamy urlop w gospodarstwach agroturystycznych. Pobyt w Dolinie Zapomnienia należy do najbardziej udanych. Kameralne miejsce, dużo miejsca w pokoju, niewielka liczba gości, dyskretni gospodarze, nieograniczona możliwość korzystania z basenu, a także przepiękne, spokojne okolice, wsie i miasteczka z zapisanym w nich dziedzictwem kultur katolickiej (maryjne sanktuarium w Kodeń), prawosławnej (monastyr w Jabłecznej), neounickiej (cerkiew w Kostomłotach) i żydowskiej (synagoga we Włodawie), dwór w Romanowie, w którym wychował się J.I. Kraszewski - dzięki temu wszystkiemu wspaniale odpoczęliśmy, nie nudząc się ani przez chwilę. Gospodarzom bardzo dziękujemy - pozdrawiamy z nadzieją na powrót do Doliny w przyszłym roku.

Maria i Janusz z Krakowa , 2014-07-29

wspaniały wypoczynek

Byliśmy w czercu 2014 z przyjaciólmi. Dawno tak nie wypoczęłam, cisz, spokój wspaniale zagospodarowany teren. Basen dostępny praktycznie całą dobę, posiłki urozmaicone i smaczne. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą zostawić gwar za bramą. Hanna i Bogdan

Hanna Rynkiewicz , 2014-07-10

:)

Chciałabym serdecznie Państwu podziękować za miły pobyt u Państwa, fantastyczne miejsce na odpoczynek. Pozdrawiamy serdecznie; Lublin.

Kasia Konieczna , 2013-09-11

Słowa dotrzymaliśmy

Jak obiecaliśmy - kolejny raz się pojawiliśmy - nie da się zapomnieć o tej agroturystyce i całej Rodzinie Filipowiczów to miejsce ciągnie jak narkotyk, tym razem zabraliśmy znajomych i też są zakochani w Dolinie Zapomnienia.

Sakowie , 2013-08-29

Dziękujemy.

Super,super i jeszcze raz super.Warunki do wędkowania,mieszkalne znakomite,rewelacyjny basen,posiłki bardzo smaczne,piesze wycieczki,cisza,spokój i przemili gospodarze to wizytówka tego miejsca.Wrócimy tu napewno.Pozdrawiamy.

Gosia i Andrzej z Radomia , 2013-07-12

basen!

Kochani, polecam teeningi plywacke, total zawodowa pani Dhoris, Polecam!!!

mateusz szulik , 2013-07-11

Podzekowania

Dziękujemy za zorganizowanie naszej dziesiątej rocznicy ślubu w Dolinie Zapomnienia. Pan Paweł ulokował i ugościł 12 osób nam towaszyszących.Wszyscy wspominają pływalnię (sensacja numer jeden),wyścigi na rowerach wodnych wokół wyspy na stawie (atrakcja nr 2) a o rozgrywkach w tenisa stołowego rozmawia sie do dnia dzisiejszego. Meni na kolacji wyśmienite,obfitujące w dania regionalne i dary z rzeki Bug.Zabawa trwała do rana a mimo to o 9 czekało na nas gorące śniadanie. Ewa i Hubert z Radomia.

Ewa i Hubert Skierczyńscy , 2013-01-23

Dziękujemy

My także DZIĘKUJEMY wszystkim za bardzo miły pobyt - miejsce wymarzone na wypoczynek z rodziną - dla dzieci dużo atrakcji m.in plac zabaw, piaskownica, zjeżdżalnia nad stawem, dwa boiska, ping-pong, basen (to nie tylko dla dzieci ;-)). Pyszne jedzenie (tanie) - nasz niejadek zajadał się zupami, i płatkami na mleczku od krówki, a mąż twierdził ze tak dobrze gotowała jego babcia. Wszystkim bardzo się podobało - Zabierzcie rowery, wędki (staw albo Bug), dobry humor i coś na grilla i w drogę do Kodnia do rodziny Filipowiczów. Dziękujemy - jeszcze się tak pojawimy!!!

Gosia, Michał i Sebcio , 2012-07-30

POBYT W KODNIU

Przebywałem u Państwa Filipowiczów w okresie 23-29.07.2012, wspaniali ludzie wiedzący co potrzeba turystom do nich przyjeżdzających.Znakomite warunki pobytowe.Szczególnie polecam domek nad stawem.Smaczna i niedroga kuchnia. Dla lubiących sport do wyboru basen, tenis stołowy, boisko do siatkówki i piłki nożnej.Dziękuję i pozdrawiam Grzegorz Żarnik

GRZEGORZ ŻANIK , 2012-07-29

Copyright (c) 2010 Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Kotek