Basen

Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się kryty basen przygotowany specjalnie dla naszych gości. Basen jest połączony korytażem z budynkiem, w którym znajdują się pokoje. Wymiary basenu to:

  • 15,5m długości
  • 5,5m szerokości
  • 1,5m głębokości
Basen

Korzystanie z basenu nie podlega dodatkowym opłatom. W budynku basenu znajduje się:

  • przebieralnia
  • trzy kabiny prysznicowe
  • łazienka
  • sauna(w budowie)
Basen

Basen jest czynny od 1 czerwca do końca września.

Więcej zdjęć basenu znajdą Państwo w Galerii


Staw Staw Staw

Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się zarybiony staw. Jest on wymarzonym miejscem dla wędkarzy, a także dla osób lubiących przebywać nad wodą. Na stawie znajdują się do dyspozycji gości dwa rowerki wodne oraz wyspa z altanką. Przy stawie znajdują się na stałe ławeczki oraz latarnie rozświetlające nocą cały staw. Przygotowywana jest również kaskada wodna z fontanienką. Na jednym z brzegów stawu zrobiona jest piaszczysta plaża, która pozwala na odpoczynek latem oraz jest idealnym miejscem dla osób kochających opalanie. Nad stawem do dyspozycji przygotowaliśmy również łazienkę oraz zadaszony murowany grill.

Więcej zdjęć stawu znajdą Państwo w Galerii

Altana Altana Altana

Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy altanę na imprezy. W altanie znajduje się kuchnia z całym wyposażeniem, łazienka oraz kominek. Przed altaną znajduje się miejsce na ognisko i grilla. W altanie także organizujemy imprezy okolicznościowe do 50 osób.

Więcej na temat imprez okolicznościowych znajduje się w dziale Imprezy okolicznościowe.


Na terenie naszego gospodarstwa znajdują się także boiska do gry w piłkę nożną, piłkę siatkową, plac zabaw dla dzieci oraz stół do gry w ping-ponga.

Sport w gospodarstwie Sport w gospodarstwie Sport w gospodarstwie Sport w gospodarstwie Sport w gospodarstwie Sport w gospodarstwie Sport w gospodarstwie Sport w gospodarstwie Sport w gospodarstwie
Organizujemy przejażdżki bryczką, a zimą kuligi zakończone ogniskiem. Dysponujemy również możliwością wypożyczenia rowerów na wycieczki rowerowe po naszej okolicy. Organizujemy również zawody wędkarskie zakończone grillowaniem ryb oraz grzybobrania.

Koniki Koniki Koniki Koniki Koniki Koniki Koniki

Copyright (c) 2010 Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Kotek